Search for:

[av_textblock size=’24’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-ke9t6m2n’ admin_preview_bg=”]


پشتیبانی پایان نامه

پشتیبانی واقعی پایان نامه ، از امتیازات برجسته گروه علمی پژوهشی رساله برتر می‌باشد که باعث شده از سایر فعالان در زمینه انجام پایان نامه، متمایز شود.


تیم تخصصی

تیم تخصصی رساله برتر ، شامل جمعی از فارغ التحصیلان دکتری و کارشناسی ارشد و دانشجویان دکتری از دانشگاه های برتر ایران می­باشند.


چرا گروه علمی پژوهشی رساله برتر

گروه علمی پژوهشی رساله برتر با تجربه چندین ساله ­ خود در پشتیبانی امور پایان نامه، ثابت کرده است می‌تواند بهترین و مطمئن‌ترین دوست و راهنما برای شما در مسیر پایان نامه باشد و با خیال راحت و بدون هیچی مشکلی سفارش پشتیبانی امور پایان نامه خود را به ما بسپارید.


هدف گروه علمی پژوهشی رساله برتر

هدف اصلی ما، مشاوره و راهنمایی دانشجویان برای ارائه پایان نامه‌ای درخور و بدون استرس و نیز انتخاب مسیری مطمئن با استفاده از تجربه کسانی می‌باشد که در مسیر پشتیبانی امور پایان نامه گام برداشته و به پیچ و خم های این مسیر مشرف هستند.


سفارش پشتیبانی امور  پایان نامه

یکی از خدمات گروه علمی پژوهشی رساله برتر توانایی گرفتن سفارش پشتیبانی امور پایان نامه توسط خود شما است. همچنین در صورتی که می‌خواهید پشتیبانی امور پایان نامه را خودتان انجام دهید گروه علمی پژوهشی رساله برتر به شما آموزش می‌دهد که چگونه یک پایان نامه خوب بنویسید.


عقد قرارداد

پرداخت اقساط، تعهد تحویل کامل پایان نامه در زمان تعیین شده در قرارداد، ارتباط با کارشناس و مشاوره جلسه دفاع و ارائه پاورپوینت جلسه دفاع و همراهی تا روز دفاع و حتی اصلاحات بعد از جلسه دفاع برخی از وجوه متمایز گروه علمی پژوهشی رساله برتر می‌باشد تا با ارائه یک پایان نامه خوب، پایان خوبی را برای دوران تحصیل شما رقم بزند.


چرا مشاوره پایان نامه گروه علمی پژوهشی رساله برتر:

اگر شما با گروه ­ها و مؤسسات دیگر کار کرده باشید خواهید فهمید که پشتیبانی صفر تا صد کار انجام پایان نامه مهم ترین کار یک موسسه و یا گروه است که گروه علمی پژوهشی رساله برتر با دارا بودن چندین کارمند خبره و حرفه‌ای پل ارتباطی شما و محقق می ­باشد که هر سوالی راجب پایان نامه خود داشته باشید می‌توانید از کارشناسان ما بپرسید.


خدمات مشاوره پایان نامه :

  • پشتیبانی ۲۴ ساعته توسط گروه علمی پژوهشی رساله برتر
  • گزارش مرحله به مرحله پشتیبانی امور پایان نامه
  • امکان سفارش پشتیبانی امور پایان نامه از صفر تا صد آن
  • پشتیبانی از کلیه پایان نامه و مشاوره پایان نامه توسط اساتید برتر
  • انجام  کلیه رشته ­ها در هر زمینه و رشته­ ای
  • برقراری ارتباط با محقق جهت پرسیدن سؤالات خود

بدون شک یکی از نگرانی‌ های اصلی دانشجویان که قصد دارند آموزش پشتیبانی امور پایان نامه خود را به همراهی موسسه مشاوره انجام دهند پایان نامه تا پایان مرحله دفاع است و عدم اطمینان از این مهم باعث می‌شود دائماً نگران اتمام موفق پایان نامه خود باشند. یک از شروط اصلی گروه علمی پژوهشی رساله برتر با پژوهشگران خود، حمایت دانشجو تا کسب یک نمره موفق می‌باشد و همچنین پاسخگویی در جهت رفع سؤالات و اصلاحات دانشجو باید با کیفیت بالایی انجام شود. از دیگر اهداف اصلی گروه علمی پژوهشی رساله برتر در ارائه خدمات پژوهشی به دانشجویان بحث آموزشی است «یک آموزش کاملاً مفهومی در جهت پوشش نقاط ضعف دانشی برای آماده شدن نسبت به پاسخگویی سؤالات استاد راهنما و درنهایت داوران جلسه دفاع». درنهایت امیدواریم با ارائه یک پایان نامه موفق و همچنین آموزش مفهومی بتوانیم به شما در این راه جهت کسب یک موقعیت شغلی بهتر و یا ادامه تحصیلات در مقاطع بالاتر کمک کنیم

صحت این امر بر همگان مشخص است که پشتیبانی امور پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری با توجه به رشته‌های گوناگون و دانشگاه‌ های مختلف متفاوت است ؛ به بیانی دیگر ، دانشجویان برای انجام  پایان نامه و رساله خود در هر رشته ، ملزم به انتخاب موضوعی مربوط به رشته تحصیلی خود و تحقیق درباره آن بوده و میزان قابل‌اعتماد بودن نوشته‌ها و سنجش علمی آن بر عهده اساتید راهنما و دپارتمان‌های مربوطه هر دانشگاه می‌باشد.

اما برخی از ضوابط در تدوین و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در همه جای کشورمان یکسان است که در قالب هیچ شهر، دانشگاه و رشته‌ای نگنجیده و برای تمامی دروسی که در مقطع فوق‌لیسانس موظف به ارائه پایان نامه می‌باشند مشترک است.

این ضوابط که برای یکسان سازی مقالات نوشته شده توسط دانشجویان می‌باشد، برای جزئی­ ترین بخش­ های یک پایان نامه تا بدیهی و عمده­ ترین آن ها ، قوانینی را وضع کرده است.

هدف انجام پایان نامه باید به‌گونه‌ای باشد که در آن، شاهد افزایش بار علمی در موضوع موردبحث باشیم. به عبارتی دیگر دلیل نوشتن یک مقاله چیزی جز افزایش سطح علمی مخاطبانش و تبیین موضوعی جدید نیست.  اما مهم‌تر از این افزایش سطح دانایی، کاربردی بودن خروجی هست.

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در هر رشته‌ای ، با داشتن برنامه‌ریزی دقیق، می‌توانند زمان شروع و پایان هر مرحله از ارائه پایان نامه خود را تخمین زده و به کمک آن هزینه‌های جانبی خود را کم و بهینه کنند. انجام پایان نامه برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا را دارند، از اهمیت بیشتری نیز برخوردار می‌شود چراکه تحقیقات وی در این مقطع، میزان نوآوری، خلاقیت و اثربخشی آن و از همه مهم‌تر نمرات تعلق‌گرفته به آن می‌تواند راه را برای ادامه تحصیل در دانشگاهی معتبر فراهم آورد که این مهم توسط گروه علمی پژوهشی رساله برتر برای شما دانشجویان و پژوهشگران عزیز فراهم شده است.

پس در صورت نیاز با همکاران ما در گروه علمی پژوهشی جهت مشاوره برتر تماس بگیرید و از راهنمایی­های برنامه ریزی شده بهره مند شوید.


با احترام

مدیر گروه علمی پژوهشی رساله برتر


[/av_textblock]

[av_section min_height=’25’ min_height_pc=’25’ min_height_px=’500px’ padding=’default’ custom_margin=’0px’ custom_margin_sync=’true’ color=’main_color’ background=’bg_color’ custom_bg=’#000000′ background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” attachment=” attachment_size=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” shadow=’no-border-styling’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=” bottom_border_style=” custom_arrow_bg=” id=” custom_class=” aria_label=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-keb2rq2r’][/av_section]